Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

AGRONOM CONSULTANT – specialist in nutritie vegetala

HR Consulting

805 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 24.09.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului sau, este in cautarea candidatului pentru postul vacant:

Compania:
- Companie multinationala care isi desfasoara activitatea in tarile europene

Obiectivul postului: Activitati specifice promovarii produselor din portofoliul firmei, catre fermierii din zona arondata de pe teritoriul Republicii Moldova

Responsabilitati principale:
-          oferirea de consultanta in domeniul fertilizarii, in vederea promovarii celor mai bune si moderne practici catre clientii companiei
-          urmarirea culturilor clientilor si propunerea de solutii adaptate nevoilor acestora
-          analize pietii, concurentilor
-          propunerea solutiilor tehnice adecvate, conditiilor meteorologice si pedologice din zona arondata

Cerinte:
-          studii superioare agronomice - Agricultura/ Horticultura
-          cunostinte de tehnologie a culturilor (grau, porumb, rapita, floarea soarelui)
-          cunostinte privind produse de fertilizare, producatori, distribuitori, practicile de fertilizare din zona (constituie un avantaj)
-          experienta in vanzari (constituie un avantaj)
-          cunoasterea agricultorilor din zona (constituie un avantaj)
-          permis de conducere categoria B

Beneficii:
-          salariu motivant
-          acoperirea cheltuielilor de comunicare
-          programe de instruire si dezvoltare (traininguri pentru dezvoltarea cunostintelor tehnice si abilitatilor comerciale)
-          masina si telefon de serviciu

Contacte:
Cei interesati sunt rugati sa transmita CV la adresa de Email: search.for.staff.hrc@gmail.com sau sa apeleze tel.022 202986; mob.068503560
In CV indicati postul vacant: “AGCR”

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 27.07.2018
  • Full Time
  • 12.07.2018
  • Full Time
  • 25.12.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat