locuri-de-munca

Agentia de turism "Azenta-Grup" fil. Chisinau angajeaza specialisti

  • SC Multivers SRL

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 263
    Full Time
    Publicitate 30.10.2017 2 luni în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Agenţia de turism “Azenta -Grup” fil. mun. Chişinau anunţă formarea unei noi echipe  de manageri în turism

    Cerințe fata de candidat:

    -Posesor al certificatului manager in turim cat. B (avantaj)

    - Cunoasterea limbii romane si ruse
    - Persoana deschisa, activa, organizata, comunicativa, perseverenta, cu spirit de echipa bine dezvoltat
    - Responsabilitate si punctualitate, negociere, organizare, analiză , devotament;

    Se oferă:

    - salariu motivant
    - comision din vânzări
    - formare profesionala continua

    - conditii adaugatoare se discuta individual

    Candidații sunt rugați sa expedieze CV-ul pe adresa de mail : azentagrup@yahoo.com  cu mentiuni resurse umane.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    BRISTOL Central Park Hotel
    • Full Time
    • 07.11.2017

    TRAVEL POINT MOLDOVA
    • Full Time
    • 22.10.2017

    pensiunea ioana bran
    • Full Time
    • 10.10.2017