locuri-de-munca

AGENTI - MANAGERI VINZARI

  • Multistar Srl

    Mob. 079000997 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 6
    Vizualizări: 232
    Full Time
    Job Nr. 32745 18 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Medii speciale
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: 8000 - 15000 lei

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    ANGAJAM MANAGERI, AGENȚI VINZARI

    Scopul postului:

    • Dezvoltarea rețelei de clienți în vederea atingerii obiectivelor organizaționale privind creșterea vânzărilor și a poziționării companiei pe piață.

    Responsabilități:

    • Analiza pieței la nivel de concurență (activități, servicii, produse);
    • Prognozarea și planificarea vânzărilor lunare/anuale;
    • Promovarea și vânzarea activă a produselor companiei;
    • Dezvoltarea și menținerea rețelei de clienți;
    • Preluarea comenzilor;
    • Consultarea clienților la nivel de produse;
    • Monitorizarea procesului de preluare a comenzilor, încasarea banilor, livrarea produselor și facturare.

    Candidatul potrivit:

    • Studii finalizate (în domeniul comerț - avantaj);
    • Experiență de lucru în domeniul vânzări ;
    • Cunoașterea tehnicilor de vânzări, negociere și convingere;
    • Permis de conducere categoria B;
    • Cunoașterea limbilor romană și rusă la nivel avansat;
    • Cunoștințe avansate de operare PC și Microsoft Office;
    • Motivație.

    Garantăm:

    • Venituri motivante + %
    • Avansare în carieră;
    • Training-uri și consultanță în dezvoltare (profesională);
    • Angajare oficială (pachet social complet).

    Expediati CV cu poza pe e-mail: ambalaj.multistarsrl@mail.ru, tel. de contact: 079000997

    Despre companie:

    Activitate de bază a companiei Multistar Srl este imoprtul și comercializarea pe piața Moldovei a produselor de ambalaje și utilajelor de ambalat, dealer exclusiv. Mai multe detalii găsiți pe: www.ambalaj.md

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Mobiasbanca
    • Full Time
    • 14.12.2016
    • Full Time
    • 15.02.2017

    Reprezentanța Permanentă din Republica Moldova “Baumit Romania Com” SRL
    • Full Time
    • 24.01.2017