locuri-de-munca

Agenti comerciali (Briceni, Balti, Ocnita)

  • Companie de Comert

    Mob. 068115564 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 31
    Full Time
    Publicitate 16.06.2017 11 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Companie de Comert -  lider in vinzarea produselor alimentare pepiata Republicii Moldova angajeaza REPREZENTANTI  COMERCIALI fara experienta in domeniu, deoarece ofera instruire  gratuita ( traininguri, seminare, activitati practice in puncte comerciale ghidate de specialistii companiei)

    Responsabilităţi:
    - Prezentarea, promovarea şi vinzarea produselor alimentare;
    - Cautarea activa a noilor client si atragerea acestora (vinzari active);
    - Negocierea, incheierea contractelor;
    - Monitorizarea achitarilor clientilor.

    Cerinte fata de candidat:

    Studii medii sau superioare(finisate/ nefinisate);
    Permis de conducere cat. B( pentru fete nu esteobligatoriu posedarea permisului de conducere);
    Responsabilitate, ambitie, gindire analitica, orientare spre rezultat;
    Abilitati de a stabili rapid contact cu orice tip de oameni ;
    Dorinta de a invata ceva nou;

    Oferim:

    Pachet social deplin;
    Automobil de la companie;
    Concurenta sanatoasa in munca;
    Posibilitatea de a-ti influenta singur salariu;
    Premiere pentru indeplinirea obiectivelor;
    Dezvoltare profesionala si crestere in cariera;

    Asteptam CV-ul complet cu indicarea postului la care pretindeti la adresa electronica lucru.nord@mail.ru

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Bigshop SRL
    • Full Time
    • 18.04.2017

    Companie de Comert
    • Full Time
    • 08.06.2017

    Creativ Business System SRL
    • Full Time
    • 29.05.2017