locuri-de-munca

Agent vinzari online cu cunostinta a limbii engleze, italiene, germane, franceze, spaniole, poloneze, cehe, greaca, Romana

  • DSM Exim

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 2
    Vizualizări: 69
    Full Time
    Publicitate 07.06.2017 19 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Fără studii
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: 8000 - lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Cautam: Persoane care cunosc limba italiana, germana, engleza, franceza, poloneza, ceha, greaca, Romana si altele.

    Noi oferim:
    - lucru in oficiu de la 9-18:00 (luni-vineri)
    - instruire si ajutor la primele etape de lucru
    - loc de munca stabil si bine platit
    - un colectiv tinar
    - salariu 8000-12000

    Cerinte:
    - cunostinte a uneia dintre limbele cerute la un nivel avansat
    - experienta in vinzari minimum 1 an
    - seriozitate, punctualitate, responsabilitate si dorinta de a cistiga bani!

    CV-urile rog sa fie trimise pe adresa electronica hr.celgrup@gmail.com

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Luxali Consulting
    • Full Time
    • 15.06.2017

    IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
    • Full Time
    • 06.04.2017

    Zona Economică Liberă Bălți
    • Full Time
    • 05.06.2017