locuri-de-munca

Agent vânzări sal. 5000-10000 + % (tehnica agricola)

  • HR-Consulting

    Mob. +37362101257 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 99
    Full Time
    Publicitate 19.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 3 - 5 ani
    • Salariu: 5000 - lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    HR-Consulting – lider în recrutarea personalului, la solicitarea clientului său, este în cautarea candidatului pentru postul vacant: AGENT VINZARI

    Cerinte:
    •    Experienta de cel putin 3 ani in vanzari
    •    Cunoasterea tehnicilor profesionale de vanzare, negociere si mercantizare
    •    Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor
    •    Capacitate de adaptare si invatare rapida
    •    Disponibilitate la efort sustinut si munca de teren
    •    Demn de incredere, serios, dinamic, increzator in fortele proprii, proactiv
    •    Capacitate de mediere, gestionare si rezolvare prompta a problemelor
    •    Orientare catre rezultat
    •    Cunostinte operare PC (Excel, Word)
    •    Cunoasterea limbilor Romina, rusa, engleza (sau franceza cel putin)
    •    Permis conducere categoria B

    Responsabilitati:
    •    Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii si abordarii clientilor noi
    •    Dezvoltarea portofoliului actual de clienti
    •    Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor si fidelizarii acestora

    CONTACTE:
    Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: zz80@search4staff.com
    sau la numărul de Telefon de contact: 062101257.
    Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: «agent vinzari tehnica agricola»

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Vielnax
    • Full Time
    • 25.05.2017

    Souvenirs Made in Moldova
    • Full Time
    • 25.07.2017

    SRL Garvi Roll
    • Full Time
    • 12.07.2017