Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent vânzări online (Germana) Salariu-12.000+

Totaltoner md

179 vizualizări
Data publicării: 23.04.2019

Totaltoner are oferta de Job pentru tinerii cunoscatori de limba germana:

Responsabilitățile funcției:

- efectuarea apelurilor telefonice
- evidența și asigurarea partenerilor de afaceri cu
produsele solicitate
- lucrul cu baza de date

Cerințe:
- Să cunoști Limba Germana la nivel avansat
- Comunicabil
- Cunoștințe în PC (Word, Excel)

Trimite CV-ul DVS la adresa electronică hr@totaltoner.md

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: 9000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 19.04.2019
  • Full Time
  • 31.01.2019
  • Full Time
  • 26.10.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate Cursă săptăminala regulată MOLDOVA-GERMANIA-ANGLIA

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat