locuri-de-munca

AGENT VÂNZĂRI (IMOBILIAR LUX)

  • HR-Consulting

    Mob. +37362101257 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 103
    Full Time
    Publicitate 05.07.2017 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    HR-Consulting – lider în recrutarea personalului, la solicitarea clientului său, este în cautarea candidatului pentru postul vacant: agent vinzari

    Cerinte:
    • Experienta de cel putin 2 ani in vanzari
    • Cunoasterea tehnicilor profesionale de vanzare, negociere si mercantizare
    • Atitudine orientata spre satisfacerea cerintelor clientilor
    • Capacitate de adaptare si invatare rapida
    • Disponibilitate la efort sustinut si munca de teren
    • Demn de incredere, serios, dinamic, increzator in fortele proprii, proactiv
    • Capacitate de mediere, gestionare si rezolvare prompta a problemelor
    • Orientare catre rezultat
    • Cunostinte operare PC (Excel, Word)
    • Permis conducere categoria B

    Responsabilitati:
    • Prospectarea continua a pietei in vederea identificarii si abordarii clientilor noi
    • Dezvoltarea portofoliului actual de clienti
    • Mentine si dezvolta relatii profesionale cu clientii in vederea mentinerii unui nivel ridicat al satisfactiei clientilor si fidelizarii acestora
    • Implementarea promotiilor derulate, mercantizarea permanenta a produselor companiei la raft, amplasarea de POSM-uri in conformitate cu politica de trade marketing a companiei
    • Realizarea indicatorilor de performanta: targetul lunar de vanzari si incasari, numarul de clienti deserviti, obiectivele de executie
    • Vizitarea clientilor din zona alocata in conformitate cu routingul definit, respectarea cu strictete a rutinelor de vanzari definite
    • Se perfectioneaza continuu in ceea ce priveste cunostintele procesului de vanzare, caracteristicile tehnice si avantajele produselor din portofoliul companiei
    • Posedarea automobilului propriu -avantaj

    CONTACTE:
    Cei interesați sunt rugați să transmită CV-ul la adresa de e-mail: zz80@search4staff.com
    sau la numărul de Telefon de contact: 062101257.
    Vă rugăm să indicați codul postului vacant în titlul scrisorii: «agent vinzari 4»

    Toate CV-urile primite vor fi analizate. Doar candidații care întrunesc cerințele postului vor fi contactați în vederea unui interviu.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 01.06.2017

    Logic Inter Pro
    • Full Time
    • 27.07.2017

    Bigshop SRL
    • Full Time
    • 07.08.2017