Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent vanzari

AGM

115 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 19.10.2018

Companie AGM importator si distribuitor al produselor de larg consum   anunţă angajarea personalului în calitate de: Agent vanzari.
Responsabilitati:
- Promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu standardele  companiei
- Dezvoltarea si gestionarea portofoliului de clienti, prin stabilirea unei relatii profesionale si de durata cu clientii companiei
- Intocmeste rapoarte privind situatia vanzarilor,  noile trenduri pe piata, potentialii clienti.
Cerinte:
- Studii superioare
- Comunicabil, responsabil, spirit de initiativa
- Capabil sa initieze si sa mentina procesul de negocieri cu clientii.
- Experienta in vanzari (prezinta avantaj)
- Sa cunoasca limbile romana si rusa.
- Permis de conducere categoria B.

 Beneficii:

- Mediu de lucru plăcut, stabil, colectiv prietenos

- Echipă tânără şi dinamică

- Dezvoltare personala

Se oferă salariu  platit la timp,  de la 7000 lei + bonusuri

Cv-urile cu poză le puteți trimite pe adresa - hr@agm.md, tel. 078770461

  • Studii: Medii speciale
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 7000 - 15000 lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

  • Mob.: 078770461
  • Tel.: 078770461

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 20.10.2018
  • Full Time
  • 09.03.2018

LANTAV PRIM SRL
  • Full Time
  • 06.09.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat