Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent vânzări

HR Consulting

91 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 19.06.2018

HR-Consulting – la solicitarea clientului său, este în căutarea candidatului pentru postul vacant:

Companie în domeniul construcțiilor ce activează în Republica Moldova.

Responsabilități:
- Promovarea produsului;
- Negocierea cu persoanele decizionale ale companiilor din RM;
- Semnarea și dezvoltarea portofoliului de clienți;
- Negocierea și semnarea contractelor;
- Atragerea noilor parteneri.

Cerințe:
-  Studii superioare economice, tehnice, umanitare;
-  Preferabil experiență de la 1 ani în vânzări;
-  Experiență legată de promovarea și dezvoltarea produsului/ serviciului;
-  Cunoașterea limbilor: RO, RU - avansat; EN - intermediar (preferabil);
-  Cunoașterea calculatorului (MS Office);
-  Abilități de negociere;
-  Permis de conducere cat B.

Beneficii:
- Pachet social;
- Salariu fix + premii (la îndeplinirea planului);
- Participarea la traininguri;
- Perspectivă de avansare în carieră.

Cei interesați pot transmite CV la adresa email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; În CV indicați codul postului vacant: AM1

Telefon de contact: 069104433

CV-urile vor fi analizate, iar candidații care corespund cerințelor vor fi invitați la interviu.

Vă mulțumim pentru timpul acordat.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 26.03.2018
  • Full Time
  • 08.05.2018
  • Full Time
  • 05.02.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat