Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent Ipotecar (activitate part-time)

Mobiasbanca

2042 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

BC „Mobiasbancă - Groupe Societe Generale” S.A. anunţă concurs pentru postul vacant de:

Agent Ipotecar (activitatea part-time)

Centru Ipotecar

 Departamentul Retail Management si Monitorizare

Misiune post: Facilitarea obținerii documentației necesare pentru beneficierea de credit ipotecar.

Responsabilităţi principale:

  • Acordă suport clientilor (inclusiv reprezentarea prin procură) în procesul de obținere a actelor necesare perfectării tranzactiilor imobiliare;

Cerinţe:

  • Cunoaşterea procesului de tranzacționare imobiliară. Experiența in efectuarea tranzacțiilor imobiliare se va considera un avantaj;
  • Cunoaşterea pieţei imobiliare locale;
  • Cunoaşterea legislatiei RM cu privire la ipotecă, evaluare şi alte acte normative în domeniu;
  • Limba română, rusă, constituie avantaj limba engleză;
  • Studii superioare cu profil economic sau tehnic;

Profilul candidatului:

  • Orientare spre rezultate
  • Orientare spre clienti
  • Cooperare

Persoanele interesate sunt invitate să depună CV-ul, indicând postul solicitat însoţit de o scrisoare de intenţie la adresa: mun. Chişinău, bd. Stefan cel Mare şi Sfânt 81a, bir. 409, sau prin e-mail: resurse.umane@mobiasbanca.md; tel. 0 22 812 461

Model scrisoare de intenție puteți descarca de aici.

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 09.07.2018
  • Full Time
  • 27.10.2018
  • Full Time
  • 09.10.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat