Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent imobiliar

Tronex com

337 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 15.11.2018

Dacă te consideri o persoană dinamică, cu spirit de echipă, sociabilă, ai dorinţă de realizări mari şi, totodată, îţi place să comunici cu oamenii şi să faci vânzări active, atunci aşteptăm CV-ul tău!

Noi oferim:
- Salariu motivant în funcţie de rezultate + comision din vânzări;
- Telefon de serviciu;
- Oficiu confortabil;
- Instruire profesională continuă;
- Colectiv tănăr, prietenos și amabil într-o companie ce se dezvoltă dinamic.
- Pachet Social
- Cheltuieli pentru transport

Program de lucru flexibil.

Candidatul ideal:
• Studii medii, studii superioare (constituie avantaj);
• Experienţă în vânzări (constituie avantaj);
• Orientare către client şi necesităţile acestuia;
• Automobil şi permis de conducere (constituie avantaj);

Descrierea jobului:
• Analiza pieței imobiliare;
• Stabilirea și organizarea întâlnirilor și negocierilor;
• Intermedierea întregului proces al tranzacțiilor imobiliare;
• Formarea ofertelor;
• Dezvoltarea relațiilor cu clienții;
• Gestiunea bazei de date de imobile;

Expediază CV cu poza la adresa: hr@tronex.md
Telefon: 060468333

  • Studii: Universitare
  • Experiență: fără experiență
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Part Time
  • 16.10.2018

HR Consulting
  • Part Time
  • 10.04.2018
  • Part Time
  • 17.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat