Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent de vânzări (10 000 MDL+%)

SBC HR

94 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați

Clientul nostru – companie internațională a cărei brand ocupă poziția de top mai mult de o sută de ani pe piața FMCG.

Noi oferim:

- Salariu: 10 000 MDL+%

- Lucru într-o companie internațională

- Compensarea cheltuielilor legate masa de prânz

- Pachet de convorbiri telefonice compensate

- Creștere profesională contiuă

Responsabilități:

- Construieşte şi menţine baza de clienţi in zona geografica pe care o administrează

- Planifică și îndeplinește planul de vânzări

- Construiește si menține imaginea si modul in care sunt prezenate produsele în punctul de vanzare al clientului

- Contribuie la mărirea portofoliului de clienți

Cerinţe:

- Studii economice

- Experienţă de lucru în domeniul vânzărilor, segmentul FMCG nu mai puțin de 1 an

- Cunoașterea excelentă a limbilor română și rusă

Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: office@sbc-hr.md

Telefon: +373 68695904

SBC HR

Despre companie

Агентство Кадровых Решений «SBC-HR» — это единственная компания- провайдер готовых комплексных решений в области управления персоналом и организационного управления. Мы гарантируем, что обратившись к нам, Вы получите технологию, инструмент или специалиста, максимально отвечающего Вашим ...

Domeniu

  • Studii:
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 26.03.2018
  • Full Time
  • 22.05.2018
  • Full Time
  • 07.02.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat