Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Agent de vanzari. De la 8000 - 10000 lei +% din vanzari.

clasicdent

311 vizualizări
La acest job au aplicat: 1 candidați
Data publicării: 24.08.2018

Salariu - de la 8000 lei - 10000 lei

Suma fixa +% din vanzari. Responsabilităţi:

1) Dezvoltarea şi promovarea vânzărilor şi imaginii corporative;

2)Planificarea target-ului de vânzări a companiei;

3)Căutarea activă a clienților, desfășurarea negocierilor, întocmirea ofertelor comerciale și încheierea contractelor.

4) Promovarea programelor de loializare a clienţilor;

5) Participarea la expoziţii locale si internaţionale;

6) Actualizarea și lucrul cu baza de clienţi a companiei;

7) Încasarea şi urmărirea datoriilor clienţilor;

8) Elaborarea rapoartelor de vânzări săptămânale şi lunare.

Cerinţe:

1) Studii superioare;

2) Experienţa în domeniul vânzărilor constituie un avantaj;

3) Capacităţi excelente de comunicare si negociere;

4) Fire dinamică şi inovatoare;

5) Cunoasterea la perfecţie a limbilor română şi rusă, engleza(opţional);

6) Utilizarea la nivel avansat a calculatorului;

7) Cunoaşterea corespondenţei de afaceri;

Oferim:

1) Instruire cu privire la produs;

2) Training și suport necesar pentru îndeplinirea obiectivelor;

3) Asistență și susținere la toate etapele de activitate;

4) Pachet social, pachet corporativ de telefonie mobilă;

5) Acoperirea costurilor combustibilului, amortizării (în cazul existenței automobilului personal)

  • Studii: Masterat
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 8000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

TroyeSport
  • Full Time
  • 16.09.2018
  • Full Time
  • 12.07.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat