locuri-de-munca

Agent de vanzari call center

  • TroyeSport

    Mob. 069276128 Tel/Fax. 069276128
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 190
    Full Time
    Job Nr. 45065 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: 4000 - 6000 lei

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    Esti in cauatrea unui job bun si perspectiv?

    Esti o persoana care mereu este dornica sa invete si disciplinata?

    Ai un vocabular bun in rusa si romana?

    Atunci depune CV-ul aici: drosca01@yahoo.com

    Experienta in vanzari si Call center este un avantaj.

    Compania Troye iti ofera o angajare oficiala, un salariu motivant, o echipa tanara si eficace.

    Programul de lucru este de 8.00 -15.00

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 25.10.2017
    • Full Time
    • 10.10.2017

    ÎCS “VARDA” SRL Крупное торговое предприятие эксклюзивный диcтрибьютор торговой марки PERFECT и La Nature
    • Full Time
    • 19.09.2017