locuri-de-munca

agent comercial

  • ITShopOnline

    Mob. 68939496 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 1
    Vizualizări: 76
    Full Time
    Publicitate 07.12.2017 14 zile în urmă

    Domeniu

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: fără experiență
    • Salariu: 8000 - 15000 lei

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Compania ITShopOnline este in cautare de candidati pentru suplinirea functiei  agent comercial. Suntem o echipa tanara, prietenoasa si sociabila, care se dezvolta in fiecare zi cu pasi concreti.

    Aceste responsabilitati le avem noi si le vei avea si tu:

    Studierea pietei si cautarea clientilor noi;
    Negocierea si semnarea contractelor cu clientii;
    Mentinerea relatiilor cu clientii noi;
    Administrarea bazei de date a clientilor noi si expedierea ofertelor comerciale.

    Cerem de la tine sa ai:

    Abilitati de comunicare, negociere si organizare;
    Cunoasterea limbii romane si ruse;
    Cunoasterea PC la nivel de utilizator;
    Nivel inalt de responsabilitate, punctualitate si ambitie.
    Studii superioare.
    Permis de conducere.

    Beneficiile care le vei avea:

    Salariu + % din vanzari motivant;
    Pachet social;
    Instruire gratuita;
    Perioada de proba remunerata;
    Posibilitatea de crestere;
    Colectiv tanar si o companie care se dezvolta treptat.

    Daca esti tanar, responsabil, sociabil, creativ, trimite CV-ul la adresa vanzari@itshoponline.org, iar noi te asteptam cu drag sa faci parte din echipa noastra.

           P.S se vor analiza doar candidatii care vor expedia CV.

    www.itshoponline.md este principalul magazin online de tehnica de calcul refurbished la nivel national cu o activitate de peste 2 ani.  Compania noastra colaboreaza cu cei mai importanti furnizori europeni de tehnica reconditionata, astfel clientii nostri sunt aprovizionati cu calculatoare de calitate, clasa business. Mai multe de datalii gasiti pe www.itshoponline.md.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Mobiasbanca
    • Full Time
    • 25.04.2017

    ProCredit Bank S.A.
    • Full Time
    • 09.06.2016

    Marsala Performance Agency
    • Full Time
    • 29.11.2017