Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Advertising Operation Manager

HR Consulting

66 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 22.02.2019

Compania HR-Consulting (www.search4staff.com), la cererea clientului său, este în căutare de candidați pentru poziția vacantă de:

Se Oferă:
● Pachet salarial atractiv;
● Experiență  într-o companie internațională cu opțiuni de creștere nu doar în Republica Moldova, dar și la nivel internațional;
● Experiență cu o platformă  ce răspunde ultimelor tendințe globale în materie de promovare online
● Posibilitatea implicării active în dezvoltarea pieței de publicitate online;
● Posibilități de sporire a calificării oferite prin webinare, training-uri interne regulate;
● Se oferă premii anuale pentru îndeplinirea planului de acțiuni agreat.
● Program de lucru-9:00-18:00

Cerințe față de candidat:
● Studii superioare finisate (Marketing, Matematică, Sisteme informaționale);
● Cunoașterea limbii engleze  și ruse la nivel avansat;
● Experiență în lucrul cu cel puțin una din programele: AdWords, Double Click (Google Marketing Platform), Gemius (Audience; DirectEffect), Adriver ,Yandex, Mytarget.
● Experiență  în setare scripturi de monitorizare, campanii de publicitate, setare Google Analytics pe site-uri web, va constitui un avantaj.

Atribuțiile de Bază:
● Suport în lansarea campaniilor de publicitate prin intermediul platformei companiei
● Setarea “cabinetelor” în cadrul platformei, pentru acces la funcțiile acesteia și support clienți
● Integrarea, conectarea site-urilor web din Republica Moldova ( și eventual de  peste hotare) la platforma companiei și suport tehnic  pentru proprietarii site-urilor  în  interactiune cu platforma companiei
● Monitoring permanent al pieței de publicitate digital. Cunoașterea structurii acesteia și ultimelor tendințe și posibilități în plasare publicitate online
● Elaborare și organizare training-uri explicative pentru Clienții platformei
● Elaborarea unui plan de acțiuni pentru o interacțiune eficientă cu clienții platformei și suport în interacțiunea lor cu aceasta.

Așteptăm CV-ul persoanelor dornice să se alăture echipei la adresa de e-mail: search.for.staff.hrc@gmail.com ; indicând în tema scrisorii codul: AO

Pentru informații suplimentare puteți apela la numărul de telefon: 060422844

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 29.11.2018
  • Full Time
  • 10.05.2018
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat