locuri-de-munca

Administrator sistem si retea

  • BC COMERTBANK SA

    Mob. 069200350 Tel/Fax. 022 839-783, fax 022 839-840
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 137
    Full Time
    Job Nr. 45058 1 lună în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    VIP
    client

    Descriere post vacant

    BC"COMERTBANK"S.A. anunta concurs pentru suplinirea postului vacant de:

    Cerințe fata de candidat:

    • Studii superioare tehnice;
    • Cunoştinţe profunde şi experienţă în utilizarea  OS: UNIX  /LINUX, Windows (7, 8, 10, 2012, 2008, 2003)
    • Active  Directory Domain Services, including DNS, GPO;
    • Web and Application Servers (IIS);
    • ESXi and related virtualization technologies;
    • Windows Deployment Services;
    • Windows Update Services;
    • Windows Terminal Servers;
    • Exchange 2007-2010;
    • Administrare LAN and WAN IP networks + NAT +Firewalls pe echipamente CISCO;
    • IPSEC VPN basics
    • Cunoștințe asamblare / diagnostic hardware : PC / Servere, echipamente de rețea
    • Limbi străine – cunoaşterea perfectă a limbilor rusă şi română; cunoaşterea limbii engleze;
    • Excelente abilităţi de comunicare şi organizare;
    • Implementarea politicilor şi procedurilor interne ale Băncii în domeniul T.I.
    • Asigurarea funcţionării sistemelor informatice ale Băncii
    • Instalarea şi întreţinerea echipamentelor şi softului din Bancă.
    • Cunoaşterea soluţiilor de Backup
    • Capacitate de a lucra în echipă
    • Capacitate de folosire eficientă a timpului
    • Inițiativă, autocontrol, autodezvoltare.

    Vor constitui un avantaj: cursuri, certificate (Cisco / Microsoft / LinuX, altele)

    Persoanele interesate sunt invitate să trimită CV prin e-mail: secretary@comertbank.md sau la numărul de fax 022 839-840

    Informaţii suplimentare la numarul de telefon 022 839-783, 069200350.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 26.10.2017
    • Full Time
    • 10.07.2017
    • Full Time
    • 11.10.2017