locuri-de-munca

Administrator recepție

  • SBC HR

    Mob. Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 0
    Vizualizări: 92
    Full Time
    Publicitate 28.11.2017 14 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    Centrul internațional de limbi moderne anunță post vacant de Administrator recepție

    Noi oferim:
    - Angajare oficială
    - Pachet social
    - Grafic de lucru:
    • 8:00 - 16:00 Luni/Miercuri/Vineri
    12:00 - 20:00 Marți/Joi, 9:00 – 14:00 Sâmbătă
    • 12:00 - 20:00 Luni/Miercuri/Vineri, 8:00 - 16:00 Marți/Joi
    9:00 – 14:00 Sâmbătă
    - Dezvoltare profesională
    - Perspective de carieră

    Responsabilități:
    - Cunoașterea tuturor serviciilor companiei, urmărirea actualizării informației în cadrul acesteia
    - Gestionarea bazei de date: introducerea datelor cu privire la clienții noi, actualizarea operativă a bazei de date existente
    - Recepționarea și efectuarea unui volum mare de apeluri telefonice și email-uri
    - Comunicarea cu clienții într-o manieră amabilă și profesională, receptivitate și  reacționarea promptă la necesitățile și solicitările clienților
    - Informarea conducerii referitor la problemele  întîmpinate de clienți și soluționarea acestora în măsura competențelor și în conformitate cu fișa de post
    - Participarea la training-uri și dezvoltarea abilităților profesionale

    Cerinţe:
    - Studii superioare
    - Experiență într-un domeniu similar de prestare servicii
    - Cunoașterea fluentă a limbilor română si rusă,  engleză (mediu)

    Vă rugăm să expediați CV-ul la adresa: job@sbc-hr.md

    Telefon: +373 68695904

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    • Full Time
    • 21.09.2017
    • Full Time
    • 22.11.2017

    Acvilin Grup
    • Full Time
    • 14.09.2017