Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Administrator magazin. Salariu de la 8000 lei

clasicdent

421 vizualizări
La acest job au aplicat: 3 candidați
Data publicării: 29.06.2018

Magazin de articole medicale.

Suma fixa +% din vanzari.

Cerințe:

- studii superioare; - cunoașterea limbilor română și rusă;

- responsabilitate, capacitatea de a comunica eficient, punctualitate, abilități de lider și organizatorice;

- orientare spre rezultat, pregătire pentru instruire;

Responsabilitățile zilnice vor consta în:

- îndeplinirea planului săptămînal și lunar privind volumul de vînzări realizate;

- identificarea așteptărilor clienților și satisfacerea nevoilor acestora;

- expunerea mărfurilor în compartimentele magazinului.

Condiții de muncă:

- stabilitate; - pachet social deplin;

- salariu demn și la timp; - instruire gratuită;

- posibilități de creștere și dezvoltare profesională;

- loialitatea companiei.

Domeniu

  • Studii: Masterat
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: 8000 - lei
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

  • Full Time
  • 02.05.2018

Casa Morosan SRL
  • Full Time
  • 07.09.2018

IM EFES VITANTA MOLDOVA BREWERY S.A.
  • Full Time
  • 19.09.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat