locuri-de-munca

Administrator Hotel și Restaurant

  • HR-Consulting

    Mob. +373 62 10 12 90 Tel/Fax.
  • Full Time
  • La acest job au aplicat: 2
    Vizualizări: 79
    Full Time
    Publicitate 25.07.2017 13 zile în urmă

    Detalii job

    • Studii: Universitare
    • Experiență: 1 - 3 ani
    • Salariu: Negociabil

    Contactele Аngajatorului

    Descriere post vacant

    HR Consulting, agentie de recrutare in Moldova care activeaza din anul 1995 este in cautare candidatului pentru pozitia de Administrator Hotel și Restaurant pentru clientul sau.

    Responsabilitățile postului:
    - Coordonarea personalului. 20 de persoane în subordonare:
    4 bucătari, 4 chelneri, 3 cameriste, 2 grădinari, un furnizor, 2 vânzător în magazin, 2 asistenti, 3ghid.

    Cerințe:
    - studii superioare complete sau incomplete;
     - cunoaștere bună a limbilor română, rusă, engleză;
    - abilități de comunicare și relaționare; - punctualitate;
     - capacitate de autocontrol;
     - responsabilitate;
     - experiența în domeniul.

    Oferim:
    - salariu 10 000 lei, plus bonus;
    - program de lucru full time;
    - pachet social;
    - oportunități de carieră.

    Daca sunteti interesati va rugam sa transmite-ti CV catre HR Consulting, pe adresa e-mail bb80@search4staff.com ; Codul pozitiei: ADM

    Telefon 062101290, candidatii selectati vor fi chemati pentru interviu.

    Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

    Joburi asemănătoare

    Dulcinella
    • Full Time
    • 13.06.2017

    SV RODAX S.R.L
    • Full Time
    • 20.07.2017