Caută locuri de muncă sau CV-ul dorit

Administrator Complex Turistic

HR Consulting

365 vizualizări
La acest job au aplicat: 0 candidați
Data publicării: 16.11.2018

HR-Consulting este o agenție de recrutare cu mai mult de 20 de ani experiență în afaceri.

La moment, suntem în căutarea unui candidat pentru poziția:

Responsabilități:

•         Gestionarea activității complexului turistic;
•         Instruirea, organizarea, motivarea și controlul activității întregului personal din complexul turistic;
•         Organizarea și supravegherea activității personalului din restaurant;
•         Monitorizarea cheltuielilor şi respectarea bugetului alocat;
•         Monitorizarea și optimizarea continuă a tuturor proceselor din complex
•         Instruirea și evaluarea periodică a chelnerilor cu referire la cunoașterea meniului, sortimentului de vinuri, regulilor de servire și comunicare cu oaspeții;
•         Coordonarea organizării evenimentelor speciale şi festive;

Beneficii:

•         Posibilități de instruire și dezvoltare profesională;
•         Mediu dinamic de lucru;
•         Motivare competitivă;
•         Se lucrează în schimburi (o săptămână de muncă, una liberă)
•         Locul de munca este amplasat la 100 km de Chișinău;
•         Compania asigură transport în ambele direcții, cazare și alimentare.

Cerințe:
•         Experiența în industria hotelieră min 1 an;
•         Experiență și abilități în organizarea eficientă a unei echipe;
•         Fluență în limbile engleză, română și rusă (scris si verbal):
•         Atitudine pozitivă și orientare spre client;
•         Responsabilitate, dedicație si pasiune;
•         Studii superioare sau speciale în turism/industria hotelieră.

Pentru a aplica la acest post, vă rugăm să trimiteți CV-ul cu o poză recentă la adresa de email: search.for.staff.hrc@gmail.com ; Vă rugăm să indicați codul postului vacant: ADCT

Telefon de contact: 022 876 557

  • Studii: Universitare
  • Experiență: 1 - 3 ani
  • Salariu: Negociabil
  • Program de lucru: Full-time

Contactele Аngajatorului

Încă nu ai CV? Atunci descarcă model sau vezi câteva sfaturi cum să scrii CV-ul corect

Joburi asemănătoare

BERDS HOTEL
  • În schimburi
  • 30.09.2018
  • 28.08.2018
  • 07.09.2017
Nu ai găsit jobul dorit, încearcă formularul de mai jos
Publicitate

Moldova Agroindbank
Puterea stă în noi

Învață lucruri interesante și misterioase despre lumea în care trăim

Citește aici

Anunță-mă prin E-mail despre un nou Job sau CV adăugat